A női röplabda Extraliga bajnok és kupagyőztes Fatum-Nyíregyháza csapata szerződést hosszabbított Tóth Dalmával. A nyíregyházi liberó 2018/2019-es szezonban debütált először a felnőtt csapatban, amit azóta minden szezonban kiegyensúlyozott teljesítménnyel hálál meg. Dalma szerint a liberó poszt nem a látványos pontszerzésekről szól, hanem a védekezésről. A jó nyitásfogadás nélkül nem lehet hatékonyan támadást indítani. A tehetséges és fiatal játékos testvérével (Fruzsival) közösen védik a csapat hátsó alakzatát.

Dalma örömmel számolt be jövőbeni terveiről:
„Nagyon boldog vagyok, hogy csapatunk idén a bajnoki és kupa győzelmet is megszerezte. Rövidesen befejezem félévi vizsgáimat a Nyíregyházi Egyetemen. A nyarat pihenéssel és aktív kikapcsolódással szeretném eltölteni. Nagyon várom az új szezont, a szurkolókkal teli lelátókat és a BAJNOKOK LIGÁJA mérkőzéséket.