A KLUBRÓL

A Fatum – Nyíregyháza Magyarország egyik vezető női röplabda együttese, Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye legsikeresebb csapata. A nyolcszoros Magyar Kupa győztes és ötszörös Magyar Bajnok nyíregyházi együttes 1997-ben került fel a Magyar Női Röplabda Bajnokság első osztályába, s rögtön a negyedik helyen végzett újonc létére.

CEVfatum_logo_2022.png1200

Az igazi aranykorszak 1999-ben kezdődött, amikor zsinórban négy szezonon keresztül mind a bajnoki, mind a kupa aranyat megszerezte a csapat. A 2003-2004-es szezonban az együttes megvédte a Magyar Kupa trófeáját, 2006-2007-ben újra duplázni tudott a csapat, a Kupaarany mellé óriási bravúrral megszerezte a bajnoki címet is.

Weboldal
Social media (Facebook, Instagram, YouTube)

• Logó elhelyezés a bérleten
  • Logó elhelyezés a csapat teljes felszerelésén (melegítő, utazó póló, edző póló)
  • Logó elhelyezése a bemelegítő pólón
  • Logó elhelyezése a csapat webshopjában és a meccsek helyszínén kapható szurkolói mezen
  • VIP belépő logó elhelyezés
  • Oldalsó falra molinó belógatása 3×1 m méretben
  • Logó elhelyezés a Fatum-Nyíregyháza valamennyi hazai mérkőzésének helyszínén a Continental Aréna küzdőterén, a pálya oldalvonalán elhelyezett 16 m hosszú ledfalon
  • Reklámfilm megjelenés a Fatum-Nyíregyháza valamennyi hazai mérkőzésének helyszínén, a Continental Aréna eredményjelzőjén, a szurkolói lelátókkal szemben található óriás 6×3 méteres ledfalon