A lengyelországi Bajnokok Ligája mérkőzés után szerdán már az Extraligában lép pályára a Fatum Nyíregyháza. A csapat a Diósgyőr vendége lesz, és a mieink az esélyesek. A borsodiak még nem nyertek találkozót idén, igaz, az Újpesttől mindössze 3-2-re kaptak ki.

Lesznek ismerős arcok, Kundrák Eszter játszott Nyíregyházán, Sitku Renáta pedig itt is nevelkedett. Utóbbi sérülés után tért vissza, és a Vasas ellen rövid időre már pályára léphetett. A Magyar Kupában továbbjutott a DVTK, nem kellett messzire utazniuk, a Miskolci VSC-t győzték le 3-1-re. Érdekesség, hogy a kupaforduló következő körében épp a Fatum Nyíregyháza lehet a DVTK ellenfele. A mieink kipihenték a BL meccs utazásának fáradalmait, és a 4. helyről várhatják a találkozót. A szerdai bajnoki 19 órakor kezdődik a Generali Arénában.