Csütörtökön következik a női röplabda Extraliga negyeddöntőjének második felvonása. Az elsőt a Fatum Nyíregyháza nyerte Székesfehérváron 3-0-ra, így előnnyel várhatják a mienk a nyíregyházi összecsapást. Több jó egyéni teljesítmény volt vasárnap a csapatban, és erre szükség lesz a második meccsen is, mert bár egy csatát már megnyert a gárda, a háborút még nem. És szükség lesz a szurkolók segítségére is, így bízunk abban, hogy sokan látogatnak majd ki a Continental Arénába, ahol egy régi ismerőssel is találkozhatnak. A Fatum Nyíregyháza ugyanis megállapodott a center Nagy Sanjával, aki a következő hónapokban segíti a csapatot. Lászlop Alexandra sérülése miatt ezen a poszton nehéz helyzetbe került a gárda, ezért – bár az átigazolási időszak már lejárt – a szövetség hozzájárulásával szerződtethetett játékost a klub. Nagy Sanját nem kell bemutatni a nyíregyházi szurkolóknak, bár ők még leánykori nevén, Sanja Kalicaninként ismerhették. Szép sikereket ért el a Fatum színeiben korábban, és már a csapattal edz. A csütörtöki mérkőzés 18 órakor kezdődik a MÁV Előre ellen, és a hunvolley.tv élőben közvetíti.

#fatumnyiregyhaza #mavelore #roplabda