Hétfőn megkezdődik a női röplabda Extraliga második köre. A Fatum Nyíregyháza a Kaposvárt fogadja a Continental Arénában. A mieink számára ezzel egy mozgalmas időszak indul, mivel sűrű lesz a január végi, februári program, rögtön az első héten két meccset is játszik az együttes.

Ősszel a bajnoki rajton sikerült idegenben 3-0-ra legyőzni a somogyiakat, azóta viszont mindkét csapatnál voltak változások. A Kaposvártól elköszönt a korábbi másodedző, a vezetőedző Vincent Lacombe, a szakmai vezető Lacombe Zsófia vagy éppen Tatjana Matic viszont a nyíregyházi szurkolóknak is ismerős, mindannyian szép sikereket értek el a Fatummal. A mieinknél a héten két új játékos érkezett, beépítésükre még kell egy kis idő, de a korábbi betegek is felgyógyultak, így Genesis Francesco kivételével mindenki bevethető. A Nyíregyháza a 2., a Kaposvár az 5. helyről várhatja a hétfői meccset, mely 18 órakor kezdődik.