Előnyben a Nyíregyháza

Jászberény VT–Fatum Nyíregyháza 1-3 (–22, –17, 22, –26)

Jászberényben volt esedékes a Magyar Kupa elődöntőjének első találkozója szerdán este. A nyíregyháziak az első két szettet magabiztosan hozták, majd következett a harmadik, ahol a Fatum-Nyíregyháza több hibával játszott és szettet vesztett. A negyedik felvonásban a szabolcsiak vezettek,de a 22-22-nél egyenlített a Jászberény,de az i-re a pontot 26-28-nál a Fatumnak sikerült feltennie.

Tudtuk hogy nem lesz könnyű mérkőzés, főleg hogy ők hazai pályán mindig tudnak extrát hozni, de mindenképpen nyerni mentünk és ez a győzelem együtt csapatként sikerült. Nagyon örülök hogy nyertünk, voltak extázis pillanataink, küzdöttünk egymásért, de tovább dolgozunk.  – nyilatkozta Pintér Andrea, a Fatum-Nyíregyháza centere.

A visszavágót január 30-án, a Continental Arénában rendezik meg.