Az év utolsó bajnoki mérkőzése

Utoljára 2019-ben szombaton 18.00 órakor az MTK otthonában lép pályára a Fatum-Nyíregyháza együttese a női extraligában.

Ha szem előtt akarjuk tartani az idei célkitűzéseinket, akkor mindenképp komolyan kell venni az MTK elleni mérkőzést. A keddi Targoviste elleni találkozó érzelmi töltetét fel kell használni, de nem ragadhatunk le a múltba. Az MTK csapata egy szervezett, tehetséges fiatal csapat, akik meg akarják mutatni hétről-hétre, hogy milyen fejlődésen mennek keresztül, ezért különösen fontos,hogy a megfelelő motivációval keményen beleálljunk ebbe a mérkőzésbe. – mondta Hollósy László, tréner.

Olena Lymareva – Flink a Fatum-Nyíregyháza négyesütője szerint nagy küzdelemre kell készülni. – Játékról-játékra fejlődik az MTK. A csapatunknak mindent bele kell adni, hogy pozitívan zárjuk az évet. Nem mondhatjuk, hogy könnyű lesz, de minden tőlünk telhetőt meg kell tenni. – tette hozzá a játékos.