Bár a pandémia miatt továbbra is csak a képernyőkön keresztül lehet nyomon követni meccseinket, szeretnénk szurkolóinknak minél tökéletesebb meccs élményt biztosítani, ezért vasárnaptól plusz egy kamerával közvetítjük hazai mérkőzéseinket. Ez azt jelenti, hogy az úgynevezett távoli kameraképek mellett mostantól lehetőség nyílik a közeli felvételek bemutatására. A CONTINENTÁL Aréna technikai és informatikus munkatársai, valamint a FATUM-Nyíregyháza csapata mögött a háttérben dolgozó szakmai stáb folyamatosan azon dolgozik, hogy a “zártkapus időszakban” az itthoni mérkőzéseket a lehető legjobb minőségben tudják megtekinteni szurkolóink. Várunk mindenkit tehát 2021. február 07-én vasárnap 17.45-től az online térbe – mobiltelefonok, laptopok, okostelevíziók elé – a DVTK elleni alapszakasz záró mérkőzésre.

A meccs kommentátora: Dankó László a Nyíregyházi Televízió szerkesztő-riportere.
Hajrá FATUM!
Hajrá NYÍREGYHÁZA!