A tavalyi sikeres szezon után a magyar bajnok Fatum-Nyíregyháza extraligás női röplabda csapata és az immár NB I. A csoportos Hübner-Nyíregyháza BS férfi kosárlabda csapata nagy elánnal készül a 2021/22-es szezonra. Nagyon várják már a csapatok is és a szurkolóik is, hogy a tavalyi szezon zárt kapus mérkőzései után végre akár telt házas lelátók előtt találkozhassanak egymással! Szeptember 1-től el is kezdődik a bérlet értékesítés, ami az eddigiekhez hasonlóan kombinált formában, mindkét csapat hazai mérkőzéseire érvényes lesz. (A BL mérkőzéseket nem tartalmazza!)

A kombinált bérlettel minimum 17 röplabda mérkőzésre és 20 kosár meccsre lehet majd kilátogatni, ami így 55.500 Ft helyett mindössze 20.000 Ft-ba fog kerülni. A jegyárak a következőképpen alakulnak a szezonban, 1500 Ft a felnőtt valamint 800 Ft a nyugdíjas – és diákjegy. Az idei szezon újdonsága, hogy terveik szerint a jegyeket online is meg lehet majd vásárolni a www.jegy.hu felületén keresztül. A bérleteket a Continental Aréna 150-es irodájában hétköznaponként 8:00 és 16:00 óra között lehet majd személyesen megvásárolni.