Andi Vollmer, a magyar női együttes márciusban kinevezett német szövetségi kapitánya az „Arany” Európa Ligára kihirdette keretét. A tavalyi kerettagok közül Szakmáry Gréta, Török Kata, Tóth Fruzsina, Juhár Dalma, valamint Gyimes Zsófia és Bagyinka Fanni – a szövetségi kapitánnyal egyeztetve – a program második felére, azaz az Európa-bajnoki selejtezőkre csatlakozik majd. Tóth Fruzsina mellett a Fatum Nyíregyháza két centere, Pintér Andrea és Bodovics Hanna is a válogatott keret tagja.

A magyar női röplabda-válogatott kerete az Európa Liga mérkőzésekre: Liberók: Szalai Anna (MTK Budapest), Kertész Petra (Swietelsky-Békéscsaba)Feladók: Kotormán Réka (Louisiana University), Petrenkó Brigitta (Coastal Carolina University)Nyitásfogadók: Kiss Gréta (Szent Benedek RA), Szűcs Kinga (VBC Casalmaggiore), Szedmák Réka (1. MCM-Diamant Kaposvár)Átlók: Németh Anett (SC Potsdam), Vezsenyi Adrienn (Vasas Óbuda), Petőváry Panni (UTE)Centerek: Pintér Andrea (Fatum-Nyíregyháza), Vacsi Evelin (Szent Benedek RA), Pekárik Eszter (Swietelsky-Békéscsaba), Bodovics Hanna (Fatum-Nyíregyháza), Kump Alíz (Vasas Óbuda), Zólyomi Rebeka (Swietelsky-Békéscsaba)