A Fatum-Nyíregyháza női extraligás csapata kiáll a testpozitív szemlélet, az egészséges életvitel és énkép kialakítása valamint önmagunk elfogadása mellett.

Nőnapi kampányunkkal arra szeretnénk felhívni a figyelmet, hogy azzal a sokszor torz és túlzó képpel ellentétben, amit sugall a média vagy az online tér, minden lány, nő úgy tökéletes, ahogy van.

Nagy örömünkre a kampány nagykövete Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkár, akinek elmondása szerint „ a rendszeres testmozgás, az egészséges táplálkozás, a kiegyensúlyozott alvás és napi időbeosztás mind-mind olyan dolgok, amikkel tehetünk az egészségünkért, és ezt a testünk is meg fogja hálálni. A sport talán az a terület, amelyben a testedzés által nyújtott előnyök  messze túlmutatnak annak fizikai aspektusain: azok a nők, akik sportolnak, sokkal pozitívabb énképpel rendelkeznek a testükkel kapcsolatban és magabiztosabbak, hiszen a testmozgás mind a testi, mind pedig  a mentális egészségre bizonyítottan pozitív hatással van. Nőként és háromgyermekes édesanyaként vallom, hogy a magánéletünkben és a munkánkban is törekedjünk harmóniára, fogadjuk el az egész valónkat, és hozzuk ki nap mint nap a maximumot, hogy boldog, egészséges és hosszú életet élhessünk.  A legfontosabb, hogy mindenki a saját céljainak megfelelően tegyen a saját egészségéért. Fogadjuk el magunkat, az adottságainkat, de ugyanakkor ne féljünk tenni azért, hogy javítsunk az életmódunkon. „

A csapatunk egy fotózáson vett részt a nőnapi kampányunk során, amelyen minden résztvevő a sminkesek, a fodrászok, a fotós, a stáb és a csapattagok teljesen díjmentesen dolgoztak egy szép ügyért a társadalmi felelősségvállalás jegyében.

Ezúton is köszönjük a támogatóinknak és partnereinknek az együttműködését!

Támogató partnerink a kampány során:

A fotókat készítette: Katona Brigitta, Parfé Photo

A ruhákat biztosította: Orsay

A sminket készítette: Szandra Makeup&Style ( Minczer-Bényei Szandra), Golden Face Makeup Stúdió ( Kárász-Ámik  Alexandra), Juhász Kata  Makeup&Lach Design, Jakab Nóra Makeup&Store

A frizurák felelőse a BeYOUtiful Bázis, Pályka Nikolett és Kovács Panda Alexandra.

#fatumnyiregyhaza #volleyball #úgyagyszépahogyvagy #drszabotunde #minczérbényeiszandra #katonabrigitta #parféphoto #szandramakeupstyle #goldenfacemakeupstúdió #kárászámikalexandra #juhászkata #makelachdesign #jakabnora #makeupstore #beyoutifulbázis #pálykanikolett #kovácspandaalexandra  #természetesszépség #úgyvagyszépahogyvagy #testpozitív #szeretemmagam #nőkanőkért #womenpower #tégyazegészségedért #drszabotunde #sportértfelelősállamtitkárság