A Swietelsky-Békéscsabát fogadja szerdán a női röplabda Extraligában a Fatum Nyíregyháza. A csabaiak a második, a mieink az ötödik helyen állnak a tabellán. A szezon rajtján viszont sikerült idegenben legyőzni a BRSE-t, így hazai pályán is hasonló bravúrra készül a csapat. Pampuch Csaba meccsel majd, számára nem lesz ismeretlen az egy meccses beugrás. A „kalapács” többször segített már, de mivel a szükséges licence hiányozik, így csak egy meccsre kapott engedélyt a szövetségtől.

– Elsősorban mentálisan próbálom megerősíteni a csapatot, bizonyították már a lányok az idei szezonban – például Békéscsabán is – hogy tudnak jól játszani, ha fejben minden rendben van. Szeretnénk a bajnokságban is visszatérni a győztes útra, remélem szerdán sikerül – mondta Pampuch Csaba.

A Fatum Nyíregyháza – Swietelsky-Békéscsaba mérkőzés szerdán 18 órakor kezdődik a Continental Arénában. A találkozót a hunvolley.tv is közvetíti.