Az elmúlt napokban a játékosok mellett a szakmai stáb tagjaival is egyeztetett a Fatum Nyíregyháza, és eldőlt, hogy a következő szezonban új tréner irányítja majd a női röplabda együttest. Szasa Nedeljkovics szakmai vezető szerződését nem hosszabbítják meg a felek.

A szerb szakember januárban érkezett Nyíregyházára, és a bajnokság végén ő irányította a gárdát a találkozókon. A csapat végül az ötödik helyen zárt az Extraligában. A klub vezetése úgy döntött, a felkészülésnek és a következő idénynek új edzővel vág neki a csapat. A tervek szerint a jövő hét elején jelenti be hivatalosan a Fatum Nyíregyháza, hogy ki lesz a vezetőedző.

Szasa Nedeljkovicsnak köszönjük mindazt amit a klubért tett, további pályafutásához sok sikert kívánunk!