Vasárnap még kupameccset játszott Budapesten a Fatum Nyíregyháza, kedden este pedig már Pozsonyban lépett pályára egy közös edzésen a VKP Bratislavával. A szlovák együttes tavaly harmadik helyen végzett a kupában, kolumbiai és argentin légiósokkal is rendelkezik. A tréning remekül szolgálta a felkészülést a március 22-én kezdődő Kaposvár elleni párharcra, mindenki lehetőséget kapott, és taktikai elemeket is lehetett gyakorolni az egymás elleni játék során.

Eldőlt, hogy a negyeddöntős hazai meccseket már a Continental Arénában vívja a Fatum Nyíregyháza a somogyiak ellen. A március 26-i kaposvári találkozó kezdési időpontja 14.30-ra változott, mivel a tervek szerint az M4 Sport + élőben közvetíti az összecsapást.