Szerződést hosszabbított Pintér Andrea a Fatum-Nyíregyháza 25-szörös válogatott röplabdázója. Andi pályafutása Jászberényhez kezdődött. 2019-ben búcsúzott el hosszú évek után nevelőegyesületétől, és azóta meghatározó játékosa lett csapatunknak center poszton. Andi elmondása szerint nagyon megszerette a csapatot, a szurkolókat és szinte második otthonának tekinti Nyíregyházát.

“Örülök, hogy a klubvezetés bízik bennem és szerződést ajánlott, így a következő szezonban is a Fatum-Nyíregyháza csapatánál folytathatom” nyilatkozta hozzátéve: nagyon büszke a MAGYAR BAJNOKI és KUPA elsőségnek és a koronavírus-járvány miatti rendhagyó szezon után már a következő idényre koncentrál és izgatottan várja a CEV BAJNOKOK LIGÁJA mérkőzéseket is.