Újpesten lép pályára pénteken este a Fatum Nyíregyháza a női röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén. A lilákkal ősszel harmadszor találkozik a csapat, a felkészülés során edzőmérkőzésen, majd az Extraligában bajnokin is sikerült őket legyőzni, igaz, utóbbi meccs pontjait egy rossz csere miatt végül a fővárosiak kapták. Az előző körben a mieink a Jászberényt búcsúztatták, míg a budapestiek a MÁV Előre ellen nyertek kétszer is 3-1-re, így jutottak a legjobb nyolc közé. Ebben a fordulóban már a Fatumra is oda-visszavágós párharc vár, az első meccs december 9-én 19 órakor kezdődik Budapesten, míg a visszavágó december 17-én lesz Nyíregyházán. Ezt a meccset már a Zrínyi Tiszavasvári úti csarnokában rendezik majd. Mindkét találkozót a tervek szerint élőben közvetíti a hunvolley.tv.