„Már alig várom, hogy Magyarországra utazhassak” – mondta Rowan Ennis, miután aláírta szerződését a Fatum Nyíregyházával. A Virginiában élő center örömmel érkezik a csapathoz, és bízik abban, hogy sok győzelmet ünnepelhet majd az együttessel. Az amerikai játékosokra jellemző pozitív mentalitás az egész gárdára jó hatással lehet.

– Nagyon várom már a felkészülés kezdetét, és örülök, hogy Magyarországon egy erős klub színeiben versenyezhetek. Ez lesz az első idényem a magyar bajnokságban, és már izgatottam várom, hogy a Fatum Nyíregyháza nagy családjának tagja legyek! Szeretném, hogy győzelmet ünnepeljünk együtt a szezon végén – mondta Rowan Ennis.A tervek szerint július végén kezdi a felkészülést a Fatum Nyíregyháza.