Lengyel feladót igazolt a Fatum Nyíregyháza. Paulina Zaborowska az előző szezonban a

ŁKS Commercecon Łódź csapatát erősítette, és a Bajnokok Ligájában az 5. helyen végeztek, a Lengyel Kupában pedig ezüstérmet szereztek. Adrian Chylinski, a Fatum vezetőedzője jól ismeri, hiszen dolgoztak együtt a lengyel gárdánál. A 179 cm-es játékos korábban a MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom és a Joker Świecie csapatában szerepelt, most először lesz légiós. A 24 éves feladót még 2019-ben a lengyel U20-as bajnokság legjobbjának választották posztján.

– Nagyon boldog vagyok, hogy a csapatban játszhatok a következő szezonban! Remélem, hogy jó hangulatban, jó mérkőzéseket vívunk majd, a célunk pedig az, hogy érmet szerezzünk a szezon végén. Nagyon várom már a közös kezdést – mondta Paulina Zaborowska.

A Fatum Nyíregyháza vezetése a következő napokban több játékossal is szerződést köt.

Fotó: Facebook/ MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom