Értünk már el jobb eredményt a bajnokságban, a Magyar Kupában. Volt már erősebb csapatunk, mint a mostani, volt már erősebb keretünk az ideinél. És talán játszottunk jobb meccseket is, mint a 2021/2022-es idényben, bár emlékezetes találkozókból ezúttal is jutott néhány. Elég a Conegliano elleni hazai BL meccsre gondolni, ahol bár kikapott a Fatum Nyíregyháza, a világ legjobb együttese volt a vendég a Continental Arénában.  Drámai volt a Szent Benedek elleni Magyar Kupa visszavágó, ahol a Covid miatt hat egészséges játékossal és két liberóval, Pampuch Csaba másodedző irányításával játszott 3-2-es meccset a Fatum, és bár nem jutott a döntőbe, a közönség hatalmas tapssal köszönte meg a lányoknak, hogy a végsőkig küzdöttek. Mint ahogy felállva köszöntötték az együttes tagjait az UTE elleni zárómeccs után is. Nem voltak sokan, de akik ott voltak, értékelték, hogy a DVTK és az Újpest elleni párharc során is végig koncentráltan játszottak a pályára lépők, mintha csak a bajnoki aranyéremért harcolnának. Arany ugyan idén nem jutott, ezek a játékosok viszont egy szerethető csapatot alkottak. Ma már tudjuk, hogy néhányan közülük jövőre nem lesznek a keret tagjai, de ahogy az egyik lelkes drukker írta: ” Remélem ha idegenben Nyíregyházán játszotok, kapunk egy baráti integetést a lelátóra.” Ebben biztosak lehetünk!

Köszönjük nekik, a stábtagoknak az idei teljesítményt, és hatalmas köszönet azoknak a szurkolóknak, akik végig kitartottak mellettünk! Jövőre pedig hátha ismét jut arany is Nyíregyházára…