A Vasas Óbuda ellen lép pályára csütörtökön este a Fatum Nyíregyháza. A bajnokságban eddig kiemelkedő teljesítményt nyújtó fővárosiak ellen bizonyíthatják a mieink, hogy sokkal többre képesek, mint amit legutóbb az Újpest ellen nyújtottak.

– A szombati mérkőzés nagyon idegesített, mert rosszul játszottunk. Kínos volt nekem, a klubnak, a csapatnak. Beszéltünk erről a lányokkal, akik jól dolgoztak az edzéseken, de keményebben kell harcolni a mérkőzéseken. Most a legjobb magyar csapat, a Vasas érkezik, amely a Bajnokok Ligájában is nyert mérkőzést a Plovdiv ellen, és folytathatja a CEV Kupa negyeddöntőjében szereplését. Fontos, hogy tiszta fejjel vágjunk neki a találkozónak, és úgy kell küzdenünk mint ahogy tettük azt a Kaposvár ellen. Az ellenfél próbál majd nyomás gyakorolni ránk, de hiszek a csapatomban, és láttam az edzésen, hogy nagyon hajtanak a lányok, szeretnének bizonyítani, jobb teljesítményt nyújtani. A pályán bármi megtörténhet, de ehhez szívre és bátorságra lesz szükség – mondta Adrian Chylinski vezetőedző.

A csütörtöki mérkőzés 17.30-kor kezdődik a Continental Arénában. Az M4 Sport élőben közvetíti a meccset.