A Nyíregyházi Bem József Általános Iskola a Magyar Röplabda Szövetség támogatásával, az Ovi-Sport Közhasznú Alapítvánnyal és a Nyíregyházi Sportcentrummal együttműködve megrendezte a Nyíregyházi Ovi-Röpi Kupát, melynek helyszíne a Nyíregyházi Bem József Általános Iskola tornacsarnoka volt. A rendezvény célja, hogy egy jó hangulatú közös játék keretében ismerjék meg az óvodás korú gyerekek a röplabdát és a zsinórlabdát. A programra 16 óvodás csapat jelentkezett, összesen 130-an vettek részt a versenyen.

Az eseményen a Fatum Nyíregyháza vezetőedzője, Szasa Nedeljkovics és játékosai is ott voltak, és kis játékra Lászlop Alexandra, Vajda Beáta és Bodovics Hanna is beállt, valamint segédkeztek Ludvig Zsolt főtitkárnak az éremátadásban. Merthogy minden kicsi érmet kapott!