Súlyos sérülést szenvedett a szombati BRSE elleni Extraliga rangadón Yağmur Karaoğlu a tavaly csapatunkhoz igazolt 21 éves török átló. Karaoğlu az alapszakasz mérkőzésein jó teljesítményt nyújtott és alapembere volt a csapatnak. December elején derékfájdalmak miatt néhány mérkőzést ki kellett hagynia, de a karácsonyi pihenőt követően hatalmas energiával vágott bele az edzésmunkába. A szombati mérkőzésen is láthatóan magas hőfokon és ponterősen kezdte a játékot, amikor az első negyed derekán egy háló előtti szituáció után balszerencsésen fogott talajt a jobb lábával és megsérült. A játékost a mérkőzésről mentő szállította kórházba. Időközben Dr. Szabó Gábor ortopéd-traumatológus, sportorvostól megtudtuk, hogy a hétfői vizsgálatokon kiderült a játékos lábát műteni kell és várhatóan hosszabb rehabilitációra vár rá.

Szurkolóink nevében mi is sok türelmet, kitartást és mielőbbi visszatérést kívánunk Yaginak! 🙏

@fatumvolley , #yagmurrkaraogluu,