A Kaposvár ellen lép pályára pénteken a Fatum Nyíregyháza. A somogyiak a Békéscsaba és a Vasas ellen játszhattak az első két fordulóban, és vereséget szenvedtek. Vincent Lacombe vezetőedző azonban egy jó kerettel dolgozhat, így nem vár könnyű mérkőzés a nyírségiekre.

Egy erős és kompakt csapat ellen kell helyt állnunk, amely győzelemre törekszik. Komoly és nehéz kihívás vár ránk. Nem lesz egyszerű mérkőzés, javítanunk kell a játékunk színvonalán. Meccsről meccsre jobbak és jobbak vagyunk, de ezt a pályán is meg kell mutatnunk. Optimistán tekintek a mérkőzés elé, hiszek a befektetett munkában – mondta Leonidas Gaitanakis vezetőedző.

A kaposváriak nem számíthatnak a Vasas ellen megsérülő Stamatia Kyparissire, a tavaly még a Fatumban szereplő Bodovics Hanna viszont a KNRC-t erősíti már az idei szezonban.

A pénteki Kaposvár-Nyíregyháza meccs 18 órakor kezdődik, és a hunvolley.tv élőben közvetíti.