Balatonfüreden át vezet az út a Magyar Kupa négyes döntőjébe. A kedd esti MK Kupa mérkőzéseken drámai véghajrában, aranyjátszmában jutott történetének első Magyar Kupa-elődöntőjébe az 1. MCM Diamant Kaposvár. A címvédő Vasas Óbuda ugyan ledolgozta hátrányát és győzött 3:1-re azonban az aranyjátszmában a Kaposvár diadalmaskodott. Ez az jelenti, hogy címvédő Vasas nem lesz ott a márciusi négyes döntőben. A másik ágon ma este az is eldőlt, hogy a Szent Benedek RA lesz a FATUM- Nyíregyháza ellenfele.

A mérkőzések időpontjai:

  1. meccs: Szent Benedek RA – FATUM Nyíregyháza
    Időpont: 2021.02.11.csütörtök 17 óra
    Helyszín: Balaton Szabadidő és Konferencia Központ

2. meccs: FATUM – Nyíregyháza – Szent Benedek RA
Időpont: 2021.02.18. csütörtök 18 óra
Helyszín:CONTINENTÁL Aréna

A női elődöntő párosítása ágrajz szerint:
MTK/UTE – Szent Benedek/FATUM – Nyíregyháza
Swietelsky-Békéscsaba – 1. MCM-Diamant Kaposvár