Újabb fiatal, saját nevelésű játékos kezdheti a felnőtt kerettel a felkészülést. Farkas Gréta liberóként bevethető, és a 18 éves játékos a Fatum Nyíregyházában játszhat a következő szezonban.

Farkas Gréta a Móricz Iskola csapatában kezdte röplabda pályafutását, tehetsége azonnal látszott, volt olyan Móricz Kupa ahol az All Star csapatba is beválasztották. Az előző idényben a Nyíregyházi Sportcentrum U20-as együttesének volt a tagja, a bajnokságban 22 meccsen lépett pályára, korábban az U19-es bajnokságban és az NB-II-es csapatban is röplabdázott. A fiatal játékos bízik abban, hogy Tóth Fruzsinától sokat tanulhat, és a felnőttek között tovább fejlődhet.

Farkas Grétával tovább bővül azoknak a saját nevelésű játékosoknak a sora, akik a következő idényben a Fatum Nyíregyházában szerepelhetnek.