A második mérkőzés következik csütörtökön a női röplabda Extraliga elődöntőjében. A Fatum Nyíregyháza csapata múlt vasárnap menyerte az első találkozót a Vasas ellen, így előnnyel várhatja a fővárosi összecsapást. Sűrű a menetrend, de a célunk az, hogy bekerüljünk a döntőbe. Erre készítettük fel a játékosokat, és szeretnénk három mérkőzés alatt lezárni a párharcot, hogy legyen idő a regenerálódásra, Húsvétkor a tervek szerint ugyanis már elkezdődik a döntő – mondta Németh Szabolcs vezetőedző. Az is eldőlt, hogy a vasárnapi harmadik mérkőzést az M4SPORT+ élőben közvetíti, és várhatóan így lesz a döntő minden összecsapásával is. A másik ágon a Kaposvár és a Békéscsaba harcol a fináléba kerülésért, itt a somogyiak vezetnek 1-0-ra, miután nyerni tudtak a BRSE vendégeként.

Program:
Vasas Óbuda-FATUM Nyíregyháza

Fotó: Szarka Lajos