A hétvégén rendezik a DRK Magyar Kupa döntőt. Az esemény kapcsán a fővárosban tartottak sajtótájékoztatót, ahol a Fatum Nyíregyháza is képviseltette magát. Tóth Fruzsina elmondta, bízik abban, hogy éremmel térnek majd haza.

A döntőben a Vasas és a Békéscsaba találkozik, előbbi a címvédő, és 14 alkalommal nyerte meg eddig a kupát. A csabaiak ötödik fináléjukra készülnek, háromszor kikaptak a döntőben – mindháromszor a mieinktől…

A Fatum Nyíregyháza 2021-ben nyert, tavaly érem nélkül maradt, most viszont szeretné megszerezni a harmadik helyet a csapat a Kaposvárral szemben. A somogyiak egyszer állhattak eddig dobogón, két éve.

A vasárnapi program:

16:45 Fatum-Nyíregyháza – Kaposvári NRC (DRK női Magyar Kupa-bronzmérkőzés); Tv: m4sport.hu

19:45 Swietelsky-Békéscsaba – Vasas Óbuda (DRK női Magyar Kupa-döntő); Tv: M4 Sport+