Csütörtökön a Bajnokok Ligájában a világ jelenlegi legjobb csapata lesz a Fatum Nyíregyháza ellenfele. A BL címvédője, az olasz A.Carraro Imoco Conegliano lép pályára a Continental Arénában 18 órától. Nagy az érdeklődés a meccs iránt, több klub is jelezte, hogy a teljes keretük szeretné megnézni élőben a találkozót. Tóth Dalma, a Fatum saját nevelésű liberója is már nagyon várja az összecsapást.

– Nagyon boldog voltam amikor a sorsolásnál kiderült, hogy ellenük játszunk. A világ legjobb csapata, de szeretnénk megmutatni ellenük, hogy mire vagyunk képesek. Nagyon büszke vagyok, hogy nyíregyháziként Magyarországot, a hazámat képviselve egy ilyen csapat ellen játszhatunk – mondta Tóth Dalma.

A mérkőzésre elővételben már lehet jegyeket venni online. Csütörtökön a Continental Aréna pénztárai reggel 8-kor nyitnak. A klub vezetése úgy döntött, a megvásárolt bérletek, VIP bérletek és tiszteletbérletek is érvényesek!