A Magyar Röplabda Szövetség döntésének értelmében központi helyszínen, Budapesten, a Ludovika Arénában rendezik meg a Női Magyar Kupa négyesdöntőjét „BUBORÉK” tornaként, zárt kapuk mögött 2021. március 13-14-én. A FATUM Nyíregyháza csapata továbbra is ellenfélre vár annak ellenére, hogy a nyolcaddöntőben a BVSC Zugló csapata ellen még tavaly októberben sikerült továbblépni. A negyeddöntőben a lehetséges ellenfél a Szent Benedek RA vagy a Budaörs csapata lehet. A felek a párharc első mérkőzését januárban lejátszották, ahol az Extraliga újonc fürdei csapat győzött. A visszavágót február 9-én rendezik, amikor is kiderül, hogy kivel kell megküzdeni a döntőbe jutásért.

A Magyar Kupa negyeddöntőt az alábbi időpontokban játssza csapatunk:
1.meccs: Február 11., csütörtök
2.meccs: Február 18., csütörtök

A legfrissebb információink szerint a nőknél a Magyar Kupa esti elődöntőjét, a bronzmeccset és a döntőt élőben adja a M4 SPORT +. A többi mérkőzést pedig a hunvolley.tv közvetíti majd. Csapatunk idén ismét szeretne döntőt játszani és 2018. után újra magasba emelni a trófeát!

Budapesten rendezik meg a Magyar Kupa döntőt! 2