A rendszeres sportolásnak nem csak jótékony hatása van. A profi sportolók edzés és versenyzés közben számos esetleges káros hatásnak (pl. izomhúzódás) vannak kitéve. Annak érdekében, hogy a FATUM-Nyíregyháza játékosai mérkőzésről-mérkőzésre friss állapotban és megfelelően pihent izomzattal lépjenek pályára a csapat gyúrója Bekecs Sándor felel. “Beki”, ahogy mindenki ismeri több, mint tíz éve látja el ezt a feladatot a csapatnál. Ő az a személy a csapatban, aki talán a legtöbbször találkozik “négyszemközt” a lányokkal.

„ …Ha kell, labdát szedek, bekeverem az izotóniás italokat, viszem a felszereléseket. Segítek, ahol tudok. Nem csak a mérkőzéseken, hanem az edzéseken is ott vagyok. A meccsek előtt legfeljebb bemelegítő masszázst kérnek a lányok. A meccs utáni napokban viszont kötelező a regeneráló masszázs (kimozgatás, nyújtás) a játékosoknak. Ilyenkor gyakran beszélgetek a lányokkal egy kicsit a lelküket is ápolva…”- nyilatkozta Beki.

Kollégánk a 2021/2022-es bajnoki szezonban is velünk tart, hogy a jövőben is frissen tartsa a játékoksok izomzatát.