Nemzetközi lett a Fatum-kupa

A Fatum-kupa hagyományteremtő céllal jött létre 2019-ben, melyet tavaly sajnos a pandémia miatt nem tudtunk megrendezni, de idén újult lendülettel és nagyon sok újdonsággal készülünk. A Fatum- Nyíregyháza extraligás női röplabda csapat egyik főtámogatója és névszponzora a Fatum-Property Ingatlanberuházó Kft. ügyvezető-tulajdonosa, Litvai Zoltán valamint a csapat szakmai stábja azzal a céllal hozta létre ezt a kupát 2 éve, hogy ezzel is öregbítse a csapat és a város hírnevét és ezzel is kedveskedjen a szurkolóknak, hiszen a hosszú nyári szünet után már nagyon várják szurkolóink, hogy lássák a kedvenc csapatukat és megismerjék játék közben is az új igazolásokat. A Fatum-kupa egyedülálló Magyarországon, hiszen ez a felkészülési torna hazánkban az egyetlen pénzdíjas megmérettetés a röplabda berkein belül, melynek díjait a Fatum Property Kft. biztosítja, amely összesen 1,5 millió forintot tesz ki. Idén újdonság, hogy nemzetközi porondra lépünk, hiszen nagy örömünkre a szlovák VK Brusno csapata is csatlakozott hozzánk. Reményeink szerint jövőre utánpótlás tornával is kiegészül a kupa.

A Fatum-kupa 2021. szeptember 17-19. (péntek-vasárnap) között kerül megrendezésre a Continental Arénában. A tornán résztvevő csapatok a következőek: Szent Benedek – Balatonfüred RA, DVTK-Miskolc, MTK-Budapest, UTE, VK-Brusno (SK) és természetesen a Fatum-Nyíregyháza csapata.

A részletes program az alábbi: