Megkezdődött a Continental Arénában az U20-as leány röplabda döntő. A Nyíregyházi Sportcentrum az első mérkőzésén az MTK ellen lépett pályára, és 3-1-re győzött. Rufin-Martinez Lilián 30 pont fölé jutott, de Pampuh Gréta is ponterősen játszott.

Nyíregyháza – MTK 3-1 (16, 23, -19, 25)

Nyíregyháza: Tolnai 6, Rufin-Martinez 33, Oroszvári, Földi 4, Pampuch 23, Sitku 7

Csere: Farkas G.(liberó), Csernyik 1, Szendrei

Edző: Erdősné Balogh Erika, Pampuch Csaba

A nap másik mérkőzésén a Békéscsaba volt az ellenfél, és óriási csatát vívtak az együttesek. Az első két szettet a csabaiak nyerték, de szépített, majd egyenlített a Nyíregyháza, így jöhetett a döntő játszma. A térfélcserénél 8-7-re vezettek a mieink, majd megnyerték a találkozót, így csoportelsők lettek.

Nyíregyháza – Békéscsaba 3-2 ( -22, -23, 19, 17, 9)

Nyíregyháza: Tolnai 9, Rufin-Martinez 25, Oroszvári 1, Földi 4, Pampuch 22, Farkas R.19

Csere: Farkas G.(liberó), Szabó R.1, Sitku, Szendrei 4

Edző: Erdősné Balogh Erika, Pampuch Csaba