Folytatódott a Continental Arénában az U20-as leány röplabda döntő. A Nyíregyházi Sportcentrum az MTK ellen lépett pályára az elődöntőben, melyet a csoportmeccsek során 3-1-re legyőzött. Az első két szett óriási izgalmakat hozott, de szoros csata után mindkettőt a fővárosiak nyerték. A harmadik szett elején komoly előnyt szereztek a mieink, és ez kitartott a végéig, így sikerült szépíteni. A negyedik felvonásban fej-fej mellett haladtak a csapatok, majd 18-15-nél három pont volt a Nyíregyháza előnye, de a végjáték már 19-20-al indult. Végül a kék-fehérek megnyerték a találkozót, így az első helyért játszhatnak az Újpest ellen vasárnap, míg a Sportcentrum a harmadik helyért száll harcba a Békéscsaba ellen.

Nyíregyháza – MTK 1-3 (-27, -24, 10, -21 )

Nyíregyháza: Tolnai 10, Rufin-Martinez 25, Oroszvári, Földi 7, Pampuch 25, Farkas R.1

Csere: Farkas G.(liberó), Csernyik, Szendrei, Sitku 5

Edző: Erdősné Balogh Erika, Pampuch Csaba