Nemzetiség

Szolnoki SPC

Gödöllői RC

Jászberény Volleyball Team

A Fatum-Nyíregyháza csapatát a 2019-es szezontól erősítő többszörös válogatott center Jászberényből érkezett Nyíregyházára. A fiatal, tehetséges játékos 2007/200-ig a jászberényiek együttesét erősítette játékával, majd két szezonban játszott először a Gödöllői RC-nál, majd a pedig a Szolnoki SPC  csapatában.  A két idény után tért vissza Jászberénybe.2016-ban az MK-ban bronzérmet szerzett a JRK-val, majd szintén ebben az évben mutatkozott be a felnőtt válogatottban. 2018-ban a magyar válogatottal ezüstérmet szerzett az Európa-ligában. 2019-ben kereste meg a Fatum-Nyíregyháza együttese, akivel ebben a szezonban Magyar Kupa aranyérmet és bajnoki ezüstöt szerzett, majd a 2020-as szezonban Magyar Kupa ezüstéremmel egészítette ki éremgyűjteményét.