ANA TIEMI és DÉKÁNY BERNADETT IS MÁSHOL FOLYTATJA.

A FATUM Nyíregyháza menedzsmentje mind két játékossal közös megegyezéssel szerződést bontott december 31-i hatállyal. ANA Tiemi Takagiu a szezon elején érkezett Nyíregyházára feladó posztra. A  33 éves korábbi brazil válogatott játékos a bajnokság első szakaszában felváltva irányította  posztján csapatunkat. Sajnos az ősz folyamán folyamatosan kisebb sérülések hátráltatták teljesítményét és azt, hogy stabil alapembere legyen a csapatnak. A játékos december közepén kérte a közös megegyezéssel történő szerződés felbontását.

Szintén kérte közös megegyezéssel a szerződése felbontását Dékány Bernadett, aki nyáron Franciaországból igazolt haza. Berni stabil alapembere volt a FATUM keretének és posztján – bár több meghatározó játékos is szerepel – többször is segítette játékával a csapatot. A 29 éves szélső ütő december közepén kérte a közös megegyezéssel történő szerződés felbontását.

Mindkét játékosnak köszönjük mindazt amit a FATUM Nyíregyházáért tettek, további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!