Szombaton folytatódik a bajnokság a női röplabda Extraligában. A Fatum Nyíregyháza ezúttal idegenben lép pályára az Újpest vendégeként. Ősszel 3-0-ra nyertek a mieink a Continental Arénában, és a tabellán elfoglalt helyezés alapján most is a Fatum az esélyesebb.

A Nyíregyháza a második helyen áll, míg a fővárosiak a 6. pozíciót foglalják el. A 2022-es év viszont nem indult rosszul az UTE számára sem, 3-0-ra nyertek idegenben a DVTK vendégeként. Horváth András vezetőedző és Szabó Lili számára pikáns lesz ezúttal is a meccs, előbbi vezetőedzőként dolgozott a Fatumnál, utóbbi pedig nyíregyházi nevelés. A szombati meccs 18 órakor kezdődik, és a tervek szerint a hunvolleytv élőben közvetíti a találkozót.