Folytatódik a FATUM-Nyíregyháza felkészülési programja a bajnoki szezonra. A hazai rendezésű felkészülési tornát követően napi két edzéssel (kondi és labdás) készült az elmúlt héten a csapat. Múlt pénteken az is kiderült (ha nem is 100%-ban), hogy kik lesznek a csoport ellenfelek a november 23-án induló CEV Bajnokok Ligájában. Ezen a hétvégén ismét útra kell a csapat, hiszen a balatonfüredi Szent Benedek RA csapatának meghívásának teszünk eleget. Október 1-2. között a balatonparti városban két helyszínen, négy csapat részvételével rendeznek röplabda felkészülési tornát. A mérkőzések nyilvánosak. A belépés mindkét nap ingyenes, de védettségi igazolvány szükséges.

PROGRAM:
Október 1. péntek:
Helyszín: SZENT BENEDEK ISKOLA TORNACSARNOK
17:00 SZENT BENEDEK RA-UTE
19:30 FATUM-NYÍREGYHÁZA-SWIETELSKY BÉKÉSCSABAI RSE

Október 2. szombat:
Helyszín: BALATON SZABADIDŐ ÉS KONFERENCIA KÖZPONT
12:00 mérkőzés a 3. helyért
15.00 döntő mérkőzés
Eredményhirdetés