Ez volt az apropója annak a sajtótájékoztatónak, amelyet a Hübner Nyíregyháza BS és a Fatum-Nyíregyháza legjelentősebb támogatói tartottak 2021.június 21-én hétfőn.
A rendezvényen Dr. Kovács Ferenc Nyíregyháza MJV polgármestere, Litvai Zoltán, a Fatum Property Ingatlanberuházó Kft. ügyvezetője, Adorján Zoltán, a ContiTech Magyarország Kft. ügyvezető igazgatója, Ingo Heerdt, a Hübner-H Gumi és Műanyagipari Kft. ügyvezetője, Dobi József, a Hübner-H Gumi és Műanyagipari Kft. gazdasági igazgatója, Böszörményi Attila, az Eissmann Automotive Hungária Kft. ügyvezetője, a házigazda szerepében pedig Dr. Mohácsi Máté, a Nyíregyházi Élsport Nonprofit Kft. ügyvezetője, valamint Kőhalmi Richárd a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. ügyvezetője vettek részt.
A teljes sajtótájékoztatót itt tekintheti meg: