Nationality

Istres Provence Volley

Nîmes Volley-Ball

Municipal Olympique Mougins Volley Ball

A 43-szoros válogatott, kétszeres kupagyőztes, kétszeres magyar bajnok az UTE kötelékéből érkezett a szabolcsi megyeszékhelyre 2020-ban. Kisgyerekként kosárlabdázott, majd sokáig atletizált és végül 11 évesen érkezett meg a röplabdához, az akkori RSE-ben kezdett el játszani. 13 évesen került a Vasashoz, majd 2001-ben 14 évesen már a felnőtt élvonalban folytatta a röplabdázást. Nyolc év után a BRSE-hez igazolt. Két szezon után visszatért a Vasashoz, majd 2011-ben jött a lehetőség egy franciaországi csapattól, a Volley Club Marcq-en Baroelutől. A kilenc, Franciaországban töltött év alatt játszott Marcq-en –Baroeulban, Nimesben  és Istresben is. Ezután ismerkedett meg a férjével, Vincenttel és hamarosan megszületett a kislányuk. A 2019-es szezonban az UTE felkérésére visszatértek Magyarországra, majd 2020-ban jött az újabb ajánlat a Fatum-Nyíregyházától, így szerződött Nyíregyházára férjével, Vincent Lacombe-val, aki a Fatum-Nyíregyháza másodedzője.