A center Pintér Andrea után a liberójátékos, Tóth Dalma is szerződést hosszabbított a napokban a Fatum-Nyíregyháza csapatánál.

A nyíregyházi klub vezetőségének fontos, hogy megtartsa a saját nevelésű értékeit, ezért céljuk volt, hogy a jövőben is a csapatukat erősítse a fiatal, tehetséges nyíregyházi liberó játékos, aki a 2018/2019-as szezon debütált a felnőtt élvonalban.

A röplabdás pályafutását a nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskolában kezdő Tóth Dalma az idényben egyre több játéklehetőséget kapott – s mint elmondta – mindig készen volt arra, hogy ha a pályára lép, akkor átlendítse a lányokat a nehézségeken és maximálisan segítse a csapatot.

A koronavírus-járvány miatt kialakult helyzetben is örült, hogy mindvégig számíthatott a klubra és köszöni, hogy ismét bizalmat szavaztak neki. Az online edzések mellett, valamint a szabadban tartott kis csoportos tréningekkel tartotta a napi edzések ritmusát.

Az U21, U19-es és többszörös diákolimpiai bajnok Tóth Dalma a következő szezonban is szeretné hozzátenni a magáét a csapat hazai és nemzetközi sikereihez, aki a következőket üzente a nyíregyházi közönségnek.

Röplabda: nõi Magyar Kupa, elõdöntõ, visszavágó Fatum-Nyíregyháza-Jászberény 3:0 (23, 11, 18) Továbbjutott: a Fatum Nyíregyháza kettõs gyõzelemmel. 2-essel egy új igazolás játszott Barbara Bacciottini