Mint arról bizonyára már sokan értesültek, a Vasas Óbuda csapatát már korábban utolérte a koronavírus járvány, ami a fővárosi klub mindennapjait, programját az utóbbi hetekben jelentősen befolyásolta. Több mérkőzést is el kellett halasztaniuk. Az eredeti kiírás szerint november 29-én hazai pályán fogadtuk volna a CONTINENTÁL Arénában a nagy riválisunkat. A fővárosi klub november 18-án szerdán azzal kereste meg csapatunk vezetését, hogy a szóban forgó mérkőzést közös megegyezéssel egy későbbi időpontra halasszuk. A FATUM Nyíregyháza természetesen hozzájárult a mérkőzés elhalasztásához. Figyelembe véve mindkét csapat bajnoki, kupa és nemzetközi menetrendjét a halasztással párhuzamosan sikerült új időpontot találni a mérkőzésnek, amely a következő:

december. 22. kedd. 18 óra

Ellenfelünk minden tagjának mielőbbi gyógyulást és visszatérést kívánunk!