Változik csapatunk heti menetrendje. Tévés meccsen csap össze a Kaposvár és a FATUM szombaton. A Kormány által a múlt héten hozott szigorító intézkedések és az MRSZ által a bajnokságra vonatkozó módosítások értelmében a továbbiakban minden bajnoki mérkőzés – ugyan zárt kapuk mögött, de – lejátszható. A múlt heti két mérkőzéssel csapatunknak tulajdonképpen befejeződött az alapszakasz első köre. Egy mérkőzést kell majd pótolnunk az újonc Szent Benedek RA ellen.

Az alapszakasz második köre is rögtön egy változással kezdődik, hiszen a M4SPORT+ csatorna kérésére az eredetileg tervezett Békéscsaba-Vasas tv-s találkozó helyére a csapatunk és a házigazda Kaposvár rugalmasságának köszönhetően és az MRSZ Versenybizottság hozzájárulását követően november 21-én szombaton csap össze a két együttes. A meccs eredetileg (11.20.) pénteken lett volna. Ennek tükrében nagyon jó hír szurkolóink számára, hogy a mérkőzésről senki nem marad le az M4 Sport+ közvetítésének köszönhetően.

Tehát a mérkőzés új időpontja:

  1. MCM-Diamant Kaposvár – FATUM -Nyíregyháza
    November 21., szombat 19.45.
    TV: M4 Sport+