A múlt héten még abban bíztunk, hogy korlátozott nézőszámmal, de szurkolóink előtt játszhatjuk további bajnoki mérkőzéseinket. Sajnos egy pár nap leforgása alatt sok minden megváltozott a romló járványhelyzet miatt. Mint arról bizonyára mindenki értesült Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor jelentős szigorításokat jelentett be, hétfőn a koronavírus járvány miatt. A bejelentésből kiderült, hogy kedd éjféltől csak zárt kapuk mellett lehet sportrendezvényt rendezni Magyarországon, így a női Extraliga  is nézők nélkül folytatódik. A mostani döntés harminc napra szól. A bevezetett korlátozások ellenére bízunk abban, hogy szurkolóinkat, támogatóinkat nem veszítjük el és az “Online térben” továbbra is együtt lehetünk.

A Nyíregyházi Élsport Kft, és a Nyíregyházi Sportcentrum vezetése folyamatosan értékeli az új helyzetet, várjuk a Magyar Röplabda Szövetség elnökségének szerdai ülésén hozott döntéseket, amelynek birtokában további tájékoztatást nyújtunk szurkolóiknak!