Mindig nagy öröm számunkra, ha valamely vállalkozás/cég megtisztel bennünket bizalmával és fantáziát lát abban, hogy termékeit vagy szolgáltatásait klubunk által népszerűsítse. Most egy újabb támogatóról számolhatunk be. Hosszútávú együttműködési megállapodást írt alá a FATUM Nyíregyháza csapatát üzemeltető Nyíregyházi Élsport Kft. és a #BladeSport Kft. A jövőben a #BLADESPORT táplálékkiegészítő termékek segítik az Extraligás Röplabda, a HÜBNER BS kosárlabda csapatát. A tegnapi napon marketing videók készültek játékosainkkal, amelyeket hamarosan szurkolóink is megtekinthetnek.

ÚJABB TÁMOGATÓ VÁLASZTOTTA CSAPATUNKAT! 2

A 2015-ben indult márka napjainkra Magyarország egyik vezető táplálékkiegészítő termékévé vált. A #BLADESPORT® élelmiszeripari mérnökei, dietetikusai, orvosai, sportolói a legnagyobb gondossággal fejlesztik a termékeket, amelyek hatóanyagai nem szerepelnek a dopping tiltólistán. A cég termékeit a világ 50 országába exportálják. A megállapodást Zakhár Ferenc és Dr. Mohácsi Máté szentesítették.