A Fatum-Nyíregyháza programja az elmúlt másfél hét alatt kétszer is változott: előbb az MTK elleni bajnokit nem tudta lejátszani, mert az ellenfélnél csapatának egyik játékosa koronavírusos lett, majd az e heti rangadó helyszíne került át Békéscsabáról Nyíregyházára a viharsarkiak kérésére.

“…Nem estünk ki a ritmusból, de sosem jó, ha elmarad egy mérkőzés utalt az MTK elleni meccsre – Németh Szabolcs, a Fatum vezetőedzője. Elemeztük a Békéscsaba játékát, próbáltunk taktikailag úgy felkészülni, hogy ne érhessen minket meglepetés. A tabella és a mutatott játék is mutatja, hogy a Békéscsaba jó képességű játékosokkal van teli, de én hiszem, hogy ha sikerül pályára vinni azt, amit elterveztünk, akkor nem lesz gond. Ennek a meccsnek megvan a pikantériája, ez egy országos derbinek számít, amit kezelnie kell a játékosoknak…” – mondta el a tréner.

Extraliga 4. forduló:
FATUM Nyíregyháza – SWIETELSKY – BRSE
Dátum: 2020.10.24. szombat
Kezdési időpont: 19:00
Helye: Nyíregyháza, CONTINENTAL ARENA