Tisztelt szurkolók, szimpatizánsok és minden kedves érdeklődő! Mint arról már korábban hírt adtunk a Magyar Röplabda Szövetség döntése értelmében a járványügyi szabályok szigorú betartása mellett lehetőség van nyilvános bajnoki mérkőzést rendezni. A csapat vezetése azt szeretné, hogy mind a hazai mind vendégszurkolók a helyszínen, biztonságban tekinthessék meg a mérkőzést. A szigorú járványügyi előírások betartatása mellett a szervezőknek jogukban áll korlátozni a nézőtéren egyszerre jelenlévő szurkolók létszámát. A járványhelyzetre való tekintettel azon szurkolóink, akik mégis távol kívánnak maradni az eseménytől interneten nyomon követhetik a mérkőzést.

Azok a szurkolóink, akik a helyszínen tekintik meg a mérkőzést a következő szabályokat kötelesek betartani!

 • A sportcsarnokba a belépés a kijelölt helyen lehetséges,
 • Kérjük a szurkolókat, hogy kizárólag a főbejáratot (Géza utcai felől) használják!
 • A mérkőzésre csak azon személyek engedhetők be, akik egészségesek és belépéskor
  átestek testhőmérséklet-mérésen.
 • 37,3 C fok fölötti testhőmérséklettel TILOS a belépés!
 • Betegek, tünettel rendelkező személyek nem léphetnek be.
 • A belépéskor kötelező használni a kihelyezett készfertőtlenítőt!
 • A nézőtéri szektorokban kötelező betartani a 1,5 méter távolságot!
 • Szájmaszk használata ez esemény ideje alatt kötelező!
 • Játékosokkal és a mérkőzés hivatalos személyeivel kerüljék a személyes kontaktot!
 • TILOS a mérkőzést követően a játékosokkal közvetlenül érintkezni (pacsi, szelfi,
  autogram)
Fatum- Brse Rangadó - Vigyázzunk egymásra! 2