Bő félév telt el azóta, hogy csapatunk hazai környezetben címvédőként léphetett pályára a Vasas ellen a Magyar Kupa döntőjében. Sajnos akkor a fővárosi csapat jobbnak bizonyult. A kupa 2020–2021-es sorsolása még augusztusban megtörtént. A kiírás szerint a selejtezőket szeptember 27-ig, a nyolcaddöntőket november 1-ig kell lejátszani.  A Fatum Nyíregyháza csapata október 3-án szombaton a nyolcaddöntőben kapcsolódik be a küzdelmekbe, ahol az NB II-es BVSC Zugló csapatával játszik Budapesten.  A hazaiak az előző körben a Miskolci VSC-t búcsúztatták két meccsen. A mostani párharc és a továbbjutás egy meccsen dől majd el.

A zuglói klub  kérésére a mérkőzés zártkapus lesz a járványhelyzet miatt. Jó hír azonban, hogy a mérkőzés online a BVSC FACEBOOK oldalán (BVSC-Zugló-Női-Röplabda-Szakosztály) élőben nyomon követhetik szurkolóink!

Zárt kapus MK meccsel folytatjuk 2