Már nagyon vártuk.Hosszú idő után újra tét meccsett rendeztek a Continental Arénában. Az Extraliga első fordulója rögtön egy ki-ki mérkőzést hozott, hiszen a kiváló erőket képviselő kaposvári csapat látogatott Nyíregyházára. Kijelenthető, hogy mindkét csapat a bajnoki címért száll harcba a 2020/2021-es bajnoki idényben. A somogyiak kezdték jobban a mérkőzést és az első játszmát nagy csatában megnyerték. A folytatásban viszont beindult a hazai “pontgyártás”, lányaink felszabadultan kezdtek játszani és olykor gyönyörű labdamenetekkel sikerült megnyerni az első bajnoki mérkőzést.

Fatum Nyíregyháza – Kaposvár 3-1 (-22, 23, 22, 21)
Nyíregyháza: Vasileva 13, Najdic 2, Lacombe 10, Radosová 25, Ortiz 18, Lászlop 6 Csere: Tóth F. , Tóth D. (liberók), Inneh-Varga, Fuchs 1
Vezetőedző: Németh Szabolcs

Nézze meg a mérkőzés utáni sajtótájékoztatót: