Megtartotta a felkészülési időszak utolsó sajtótájékoztatóját csapatunk vezetése a csütörtökön rajtoló Röplabda Női Extraliga előtt. Az eseményen jelen volt Kőhalmi Richárd a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője, Mohácsi Máté a Nyíregyházi Élsport Kft,.ügyvezetője, Németh Szabolcs vezetőedző és Lacombe Zsófi játékos. A Fatum Nyíregyháza 10 hét alapozás után vág neki a bajnokságnak, egy átalakult kerettel. Öt játékos érkezett (Ortiz, Fuchs, Lacombe, Radosova, Szalbierz) a szünetben, amelyben utolsó pillanatban is volt változás feladó poszton(Najdic). Jelenleg két sérült van a csapatban(Pintér, Genesis), akik biztosan nem játszhatnak.

Tekintse meg a sajtótájékoztató teljes anyagát:

A mérkőzés csütörtökön 18 órakor kezdődik a Continental Arénában. A járványhelyzet miatt a nézők számára maszk viselése kötelező, és kérik a megfelelő távolság betartását is. A szurkolók kizárólag a Géza utcai főbejáratot használhatják a belépéshez, és ezúttal büfé nem áll majd rendelkezésre.