Szettveszteség nélkül sikerült megnyerni a hazai szervezésű felkészülési tornát. Csapatunk két győztes mérkőzéssel a háta mögött várta a torna záró találkozóját az UTE ellen, amit végül magabiztos játékkal abszolvált csapatunk. A felkészülési torna az első pénzdíjas röplabdatorna volt az országban, ahol az első helyezett hétszáz-, a második négyszáz-, a harmadik kétszázötven-, a negyedik százötvenezer forintot nyert.

Fatum-Nyíregyháza – UTE 3-0 (18, 15, 20)
Nyíregyháza Continental Aréna, 150 néző,
Nyíregyháza:Radosová 14, Lászlop 6, Lacombe 16, Vasziljeva 14, Ortiz Ruiz 9, Najdic 2. Csere: Tóth F., Tóth D. (liberók), Inneh-Varga, Fuchs.

Vezetőedző: Németh Szabolcs.

További eredmények:
UTE – DVTK 3-1
Szent Benedek RA – DVTK 3-0

Az eredményhírdetés pillanatai:

A FATUM-Property Kupa végeredménye:

  1. Fatum Nyíregyháza
  2. Szent Benedek RA
  3. UTE
  4. DVTK